BU SİTE FARMASİ'NİN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.farmasi.com.tr/ ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Doğrudan satış

Öncelikle “Ben hiçbir şey yapmadan para kazanabilir miyim?” zihniyeti ile bu yazıyı okuyan varsa boşuna zaman kaybetmesin,

Çünkü; başarılı olmak için çok çalışmak ve sabırlı olmak gerekir.

Farmasi‘de kariyer sahibi olabilmek için ekip puanımızın olması gerekir. Ekip puanı ise; siz ve üyelerinizin, bulunduğunuz ay yaptığı toplam alışverişle oluşan puandır. Hedefimiz müdürlük olduğu için en az 18.000 TL Puan ciroya ulaşmamız gerekmektedir. Bunu tek başıma yapmamız  çok zordur

Seviye yükseldikçe ek olarak kazançlar da sağlanmaktadır. 

Bu işin merkezi Amerika Birleşik Devletleri‘nde herkes bu iş modelinin uygulanmasında bilinçli çalışmaktadır. Bu yüzden bütün doğrudan satış şirketi yüksek cirolara ulaşmakta ve üyelerine yüksek kazançlar sağlamaktadır. 

Doğrudan Satış iş modelindeki ana amaç; müşterilerinin doğrudan şirkete bağlanması, alışverişini kendi hesaplarından yapması ve üye sayısını hızla artırmaktır. Üyelerine yüksek kazanç sağlayan kısmı ise prim sistemleridir. Doğrudan satış iş modelini uygulayan şirketler, oluşan cironun belli bir yüzdelik kesimini üyelerine dağıtır. Böylelikle yüksek primler ortaya çıkar. Farmasi‘de bu pay %21‘dir. Ayrıca müdürlük seviyesinde bir çok ek primle kazanç artmaktadır.

Fakat; ülkemizde bu iş modeli farklı şekilde algılanmış ve yanlış bir şekilde uygulanmıştır. Kariyer basamaklarını tırmanmaktan ziyade satış yapılarak kazanç sağlanması hedeflenmiştir. Bu hata yıllar boyunca devam etmiştir. Bunun sonucunda ise bir çok kişi şirketlerden yüklü miktarda ürün çekmiş ve ürünleri satmaya çalışmıştır. Kazanç sağlansa bile çoğunluk zarar etmiş, edilen zarar iş modelini kötülemiş ve insanlar bu işten soğumuştur. Girişimciler aynı zihniyetle farklı markalar denemiş ve yine başarılı sonuçlar alamamışlardır.

 Bunun anlamı; işin temelini anlayamayan, işi büyütemez.

Bir işten kazanç sağlamak istiyorsanız o işin detaylarını iyice öğrenmeli, işinizi sevmeli ve şirketinizi tanımalısınız. İşinize ne kadar çok önem verirseniz kazancınız da o kadar çok artacaktır. Bu işte kazanmak istiyorsanız ilk işiniz ihtiyacınız olan ürünleri almak ve kullanmaktır.

. Siz ürünleri deneyip beğendiğinizde satmanız da o kadar kolaylaşacaktır. Bu ürün çok iyiymiş yerine ben bu ürünü kullanıyorum sana da tavsiye ederim dediğiniz zaman o ürünü satabilirsiniz. Ürünleri denedikçe karşınızdaki kişilere alternatifler sunabilir, müşterilerinizi memnun edersiniz.

İlk başta sizden ürün almaya başlayan kişiler zamanla sabit müşteriniz olur, daha sonradan da ürünleri uygun fiyata almak ister ve sizin vasıtanızla üyeniz olurlar. Yaptıkları alışverişlerle de cironuzu artırır ve kariyer sisteminde sizi üste taşırlar. Bu iş bu şekilde başlar ve büyür. Yani kısa vadede satış yaparak para kazanırsınız, uzun vadede üye yaparak aylık artan maaş sahibi olursunuz.

Asıl büyük kazanç Network Marketing‘in Prim Sistemi ile gelmektedir. Prim sisteminde sizin ve altınızdaki üyelerin ay sonunda ulaştığınız ciroya göre alacağınız kazancı görürsünüz. Mesela üye oldunuz ve arkadaşlarınızı da üye yaptınız, onlar da çevresindekileri üye yaptılar ve bulunduğunuz ay içerisinde toplamda 18.000 TL‘lik ciroya ulaştınız. Farmasi’de ekibiyle birlikte 18.000 TL’ye ulaşan bir kişi Müdür seviyesine gelir ve %21‘lik prim kazanır. Yani siz ve ekibiniz 18.000 TL’nin yüzde 21’i olan 3.780 TL‘yi hak etmiş olursunuz. Bu para en alt seviyedeki üyeden (%3 – %7 – %11 – %15 – % 18) yukarıya doğru dağıtılmaya başlar

FARMASİ KAZANÇ SİSTEMİ inceleyiniz

Prim sisteminin en kazançlı olmasının sebebi devamlı büyüyen bir sisteme dahil olmanız ve yüksek cirolara ulaşarak yüksek kazanç sağlamanızdır.

Bu kazanç ekibiniz ve cironuz arttıkça yükselmeye devam edecektir.

  • Türkiye
    Kadıköy Mah. Gönüllüler SK. no:8/5 İlkadım- Samsun / TÜRKİYE

Hakkımızda

Merhaba 

Ben Serpil Kaya. Cumhuriyet...

  • Abone Ol
Sitemizde ve uygulamamızda çerezler kullanılmaktadır. Buradan İnceleye Bilirsiniz..